Eno vprasanje: S dif enacbami opisujemo sisteme. Zdej pa mene zanima kaj sploh pomeni pri prvi kanonicni obliki M=N, v prakticnem smislu.
Mogoce kdo ve? Lp -----Izvirno sporočilo----- Od: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Matjaž Horvat Poslano: 11. februar 2006 20:36 Za: FRIClist Zadeva: Re: [Friclist] TS ustni Tako je. LP, Matjaz On Feb 11, 2006, at 7:02 PM, Mitar wrote: > Zdravo! > >> Prvo vprasanje sem bil jaz tudi vprasan, grafi je prav ampak je >> samo eden >> izmed nastetih. Torej, vrste, transformi, grafi, elementarni >> signali... >> prakticno vse kar smo obravnavali! > > A ni "s funkcijo" univerzalen odgovor? :-) > > Ampak resno. A ni "funkcija jakosti v odvisnosti od casa"? Ker vse > ostalo je le potem kako to funkcijo prikazem. Z grafom, enacbo, > sestevkom elementarnih ... > > > Mitar >
