Ne se preveč mučit, ker sem trenutno na faksu v LRI4 in se tu tudi ne poveže, tako da je očitno spet problem s serverjem... Svašta!
lp, andrej On 2/13/06, Damjan Pipan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Sam zze poskusil pa ne dela. > >193.2.66.119 edabaran.fri.uni-lj.si > Vrne napako da ime ni pravilno. > Uporabljam Microsoft OLE DB Provider for Oracle; Visual Studio 2003. > Kaj obstaja sse kakssen naccin za povezavo na bazo v Visual Studiu? > > Damjan > > _________________________________________________________________ > Express yourself instantly with MSN Messenger! Download today it's FREE! > http://messenger.msn.click-url.com/go/onm00200471ave/direct/01/ > > >
