One more here! ;)

No za 1x je frej samo pondelk 18 --> .. pa cet 15 -->
:>
Sicer se pa itaq mi še ne moremo prjavit, ker nismo v
bazi študentov drugega letnika. Pol na koncu maw
"poveèajo" vsako skupino, tako da je ponavadi vse
frej, èe si prav cajt na netu :> Vem iz ARS1 k sm ga
letos delala :P
Ktermu asistentu bote pa hodl? Kdaj ma sploh kdo
termine?

lp, TeJc

__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

Reply via email to