One more here! ;) No za 1x je frej samo pondelk 18 --> .. pa cet 15 --> :> Sicer se pa itaq mi e ne moremo prjavit, ker nismo v bazi tudentov drugega letnika. Pol na koncu maw "poveèajo" vsako skupino, tako da je ponavadi vse frej, èe si prav cajt na netu :> Vem iz ARS1 k sm ga letos delala :P Ktermu asistentu bote pa hodl? Kdaj ma sploh kdo termine?
lp, TeJc __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com
