Meni osebno bi tudi... Sicer imam vaje opravljene, ampak to je bilo pred tremi leti, sem ze vse pozabil :)
On 13/02/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Se jest, pa se jih je:) > > Men bi naceloma najbolj ustrezal sredo ob 7.00 po trenutnih urnikih... ce > bomo mel kej izbire bomo pa vidl.. > > lp -- lp, Domen Gostincar
