Meni osebno bi tudi... Sicer imam vaje opravljene, ampak to je bilo
pred tremi leti, sem ze vse pozabil :)

On 13/02/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Se jest, pa se jih je:)
>
> Men bi naceloma najbolj ustrezal sredo ob 7.00 po trenutnih urnikih... ce
> bomo mel kej izbire bomo pa vidl..
>
> lp



--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to