Velecenjeni gospod Jaklic je uspel popraviti in objaviti rezultate izpita ---> e-student ;)

Pise da je:

Ogled izpitov bo v petek, 17.2.2006 ob 10:00 v LRV.

kam pa si gremo vpisat oceno v indeks in kdaj?



lp,m

Reply via email to