Marko Kuhar Wed, 15 Feb 2006 03:03:16 -0800
Pise da je:
Ogled izpitov bo v petek, 17.2.2006 ob 10:00 v LRV. kam pa si gremo vpisat oceno v indeks in kdaj? lp,m