ja sej to je res vsakmu svoje. Men se zdi bedarija in sem povedov. Ce se vam
zdi pa da je fax premajhn bo pa to razvidno samo po seb, brez da se namensko
natlac ucilnco...

LP, Domen

On 2/16/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> A res nimate pametnejsega dela, kot da se prerekate. Zenska je poslala
> mail,
> ker je to njena dolznost. Vi pa odlocite, ce pridete alpa ne.
>
> P.S. Predavalnica bo tako al tako polna
>
> On 2/16/06, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > kdo pa fejka? a si ti posebno na trdo padu na glavo? Indikatorji tega
> > da je  neka fakulteta premajhna so:
> > -predavnja do 7h zvecer (ta semester jih imam vsaj jaz 3x tedensko)
> > -kolokviji ob 21.00 !!!!! (mogoce te ni bilo na TS ... )
> > -vaje do 21.00
> > -vaje na katerih je toliko ljudi da se ne da niti dihat.
> > -....
> >
> > Mozno da ti na kaksn drug fax hods kakor mi?
> >
> >
> >
> > On 2/16/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > > kera totalna bedarija! Zakaj bi fejkal da mamo premal placa in se
> tisal
> > da
> > > bi radi novo fakulteto, ko pa nimamo premal placa? In pol se bo neki
> > gradil
> > > za kar u koncni fazi sploh ni potrebe.
> > >
> > > Ja, ja dejmo predavalnco napolnit do zadnga stolcka, da se bomo ful
> > tiscal
> > > pa tezko dihal da nam bodo novo fakulteto naredl in da bo pol
> > predavalnca 3x
> > > vecja. in pol da bi bla predavalnca zasedena namest 18% kar 6%. Dejmo
> > vtis
> > > da rabmo novo! Sam da bo folk bl na komot in da se bodo klastrofobiki
> > > lagodno pocutl. Pol dejmo pa se sony-jeve projektorje za 5 miljonov
> kupt
> > da
> > > bodo ful lepo jasne skripte katere bodo prikazval gor na steni, da bo
> > tistih
> > > 20 ldi k hod na predavalja vec odnesl.
> > >
> > > Jeah join the campain Lets throw money away and buy shit we dont need
> > samo
> > > zato ker dans pac vsak hoce vec in bols in sam na svojo rit gleda.
> > >
> > > Dej premisl zenska ali rabmo novo fakulteto? Ali nam je ta premajhna?
> > >
> > > LP, Domen
> > >
> > > On 2/16/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > > >
> > > > Podkupovanje a? :D
> > > >
> > > > On 2/16/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]>
> > wrote:
> > > > >
> > > > > Zivjo!
> > > > >
> > > > > Si zelite novo fakulteto v normalnem casu?
> > > > > Jutri potrebujemo polno predavalnico med arsom2. Zakaj problem?
> > > > > Jutri je petek in bojimo se, da ne bo toliko ljudi kot jih je
> > normalno.
> > > > > Zato vas prosim, da se predavanj udeležite v čimvečjem številu.
> > > > > Razlog:
> > > > > Iz Financ pride novinarka in bo slikala naso prostorsko stisko.
> > > > >
> > > > > Torej kdorkoli ima cas, naj pride.
> > > > > V zahvalo vam bomo podelili SOV mapice. Vem da ni veliko,
> > > > > vendar je vazen namen. NOVA FAKULTETA!
> > > > >
> > > > > lp
> > > > > Mojca
> > > > >
> > > > >
> > > > >
> > > >
> > >
> >
>

Reply via email to