Moje mnenje glede prostorske stiske:
 1. Prvi letnik in drugi letnik veliko prevec studentov glede na to kolk jih 
diplomira
 2. Veliko laboratorijskih vaj se ne izvaja v laboratorijih ampak doma
 3. Neenakomerna razporeditev ur po semestrih
 4. Prevec poudarjene zelje pri sestavljanju urnika
 5. Ne hodijo vsi na predavanja, ker ne morejo zaradi drugih razlogov kot 
prostorske stiske
 6. Slabo organizirana rezervacija predavalnic
 7. Nekateri rezervirajo predavalnice po nepotrebnem oziroma so na urniku
 8. Tiste nekatere laboratorijske vaje se delajo absolutno doma. Tak je tudi 
trend. Saj nekatere fakultete dajejo nadomestila za nakup prenosnikov.
 9. Draga gradnja.
 10. Kak namen bodo ti prostori. Stevilo studirajocih se povecuje. Toda 
prebivalstvo se tudi stara.
 
 Marko
 
 
 pardon tale mejl sem po nesrec send namest discard kliknu ;)

>Ja gyga sej v

:P
LP, Domen

On 2/16/06, gyga  wrote:
>
> A res nimate pametnejsega dela, kot da se prerekate. Zenska je poslala
> mail,
> ker je to njena dolznost. Vi pa odlocite, ce pridete alpa ne.
>
> P.S. Predavalnica bo tako al tako polna
>
> On 2/16/06, Ales Koprivnikar  wrote:
> >
> > kdo pa fejka? a si ti posebno na trdo padu na glavo? Indikatorji tega
> > da je  neka fakulteta premajhna so:
> > -predavnja do 7h zvecer (ta semester jih imam vsaj jaz 3x tedensko)
> > -kolokviji ob 21.00 !!!!! (mogoce te ni bilo na TS ... )
> > -vaje do 21.00
> > -vaje na katerih je toliko ljudi da se ne da niti dihat.
> > -....
> >
> > Mozno da ti na kaksn drug fax hods kakor mi?
> >
> >
> >
> > On 2/16/06, Domen Grabec  wrote:
> > > kera totalna bedarija! Zakaj bi fejkal da mamo premal placa in se
> tisal
> > da
> > > bi radi novo fakulteto, ko pa nimamo premal placa? In pol se bo neki
> > gradil
> > > za kar u koncni fazi sploh ni potrebe.
> > >
> > > Ja, ja dejmo predavalnco napolnit do zadnga stolcka, da se bomo ful
> > tiscal
> > > pa tezko dihal da nam bodo novo fakulteto naredl in da bo pol
> > predavalnca 3x
> > > vecja. in pol da bi bla predavalnca zasedena namest 18% kar 6%. Dejmo
> > vtis
> > > da rabmo novo! Sam da bo folk bl na komot in da se bodo klastrofobiki
> > > lagodno pocutl. Pol dejmo pa se sony-jeve projektorje za 5 miljonov
> kupt
> > da
> > > bodo ful lepo jasne skripte katere bodo prikazval gor na steni, da bo
> > tistih
> > > 20 ldi k hod na predavalja vec odnesl.
> > >
> > > Jeah join the campain Lets throw money away and buy shit we dont need
> > samo
> > > zato ker dans pac vsak hoce vec in bols in sam na svojo rit gleda.
> > >
> > > Dej premisl zenska ali rabmo novo fakulteto? Ali nam je ta premajhna?
> > >
> > > LP, Domen
> > >
> > > On 2/16/06, gyga  wrote:
> > > >
> > > > Podkupovanje a? :D
> > > >
> > > > On 2/16/06, [EMAIL PROTECTED] 
> > wrote:
> > > > >
> > > > > Zivjo!
> > > > >
> > > > > Si zelite novo fakulteto v normalnem casu?
> > > > > Jutri potrebujemo polno predavalnico med arsom2. Zakaj problem?
> > > > > Jutri je petek in bojimo se, da ne bo toliko ljudi kot jih je
> > normalno.
> > > > > Zato vas prosim, da se predavanj udele¾ite v èimveèjem ¹tevilu.
> > > > > Razlog:
> > > > > Iz Financ pride novinarka in bo slikala naso prostorsko stisko.
> > > > >
> > > > > Torej kdorkoli ima cas, naj pride.
> > > > > V zahvalo vam bomo podelili SOV mapice. Vem da ni veliko,
> > > > > vendar je vazen namen. NOVA FAKULTETA!
> > > > >
> > > > > lp
> > > > > Mojca
> > > > >
> > > > >
> > > > >
> > > >
> > >
> >
>


                
---------------------------------
 Yahoo! Mail
 Use Photomail to share photos without annoying attachments.

Reply via email to