hehe.. eni smo pa že doživel da je v sosednji predavalnic stolov zmankal ko
je blo tolk folka... pa so nekateri na okenski polici izpit pisal (ok to je
bla prfoksa zamašena sam...)

imamo pa premalo laboratorijev, profesorji imajo kabinete v kletiin jamrajo
da ne morejo uvesti več kadra ker ni prostora za kabinete manjka nam velikih
predavalnic (ranga p2) pa tud fe-ju se ne moremo za vedno vrivat pod nos




On 2/16/06, Aleš Rosina <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> eh, ne vem no .... pomoje bi blo bols vsakmu studentu dt Applove
> prenosnike, hehehe :P ceprov tist o plazmah na vsakem koraku & stuff
> pa sploh ni slaba ideja!
>
> Pa na vsazga studenta se ena hostesa, k ti prnese pijaco (okej, bodmo
> vsaj tolk kulturni, da na faxu ne pijemo alkota) in te zmasira po
> napornih predavanjih. Okej, pa za unih nekaj studentk k jih mamo naj
> tud kej urihtajo, ksne striperje al pa kej :)
>
> Hm, kaj bi blo se dobr .... aja, vsakmu studentu se dajo zastonj 30
> bonov na mesec po lastni izbiri + stipendijo, hm, cak da
> razmislm .... ene 300€ na mesec. Aja, pa se flat v centru LJ al pa
> okej, mogoče namest tega loh tud bajto (vsaj 2 štuka) v okolici
> ljubljane.
>
> Pomoje bi blo to edino pošteno.
>
>
> PS: ja, kr naj gradijo novo bajto, sej ta ze poka po šivih.
>
> LP,
> _________________
> Aleš Rosina, MCP
> www.obmocje51.net
>
>
> On 16.2.2006, at 13:42, Domen Grabec wrote:
>
> > kera totalna bedarija! Zakaj bi fejkal da mamo premal placa in se
> > tisal da
> > bi radi novo fakulteto, ko pa nimamo premal placa? In pol se bo
> > neki gradil
> > za kar u koncni fazi sploh ni potrebe.
> >
> > Ja, ja dejmo predavalnco napolnit do zadnga stolcka, da se bomo ful
> > tiscal
> > pa tezko dihal da nam bodo novo fakulteto naredl in da bo pol
> > predavalnca 3x
> > vecja. in pol da bi bla predavalnca zasedena namest 18% kar 6%.
> > Dejmo vtis
> > da rabmo novo! Sam da bo folk bl na komot in da se bodo klastrofobiki
> > lagodno pocutl. Pol dejmo pa se sony-jeve projektorje za 5 miljonov
> > kupt da
> > bodo ful lepo jasne skripte katere bodo prikazval gor na steni, da
> > bo tistih
> > 20 ldi k hod na predavalja vec odnesl.
> >
> > Jeah join the campain Lets throw money away and buy shit we dont
> > need samo
> > zato ker dans pac vsak hoce vec in bols in sam na svojo rit gleda.
> >
> > Dej premisl zenska ali rabmo novo fakulteto? Ali nam je ta premajhna?
> >
> > LP, Domen
> >
> > On 2/16/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >>
> >> Podkupovanje a? :D
> >>
> >> On 2/16/06, [EMAIL PROTECTED]
> >> <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >>>
> >>> Zivjo!
> >>>
> >>> Si zelite novo fakulteto v normalnem casu?
> >>> Jutri potrebujemo polno predavalnico med arsom2. Zakaj problem?
> >>> Jutri je petek in bojimo se, da ne bo toliko ljudi kot jih je
> >>> normalno.
> >>> Zato vas prosim, da se predavanj udeležite v čimvečjem številu.
> >>> Razlog:
> >>> Iz Financ pride novinarka in bo slikala naso prostorsko stisko.
> >>>
> >>> Torej kdorkoli ima cas, naj pride.
> >>> V zahvalo vam bomo podelili SOV mapice. Vem da ni veliko,
> >>> vendar je vazen namen. NOVA FAKULTETA!
> >>>
> >>> lp
> >>> Mojca
> >>>
> >>>
> >>>
> >>
>
>
>

Reply via email to