Po mojem je tole se od prejsnjih let.

> > On 2/16/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >
> > > A nm ni dons Zimic reku da mamo vaje v četrtek? Zakaj na netu
> > > ( http://laspp.fri.uni-lj.si/MLS/) poj tole piše:
> > >
> > > Vaje se letos izvajajo v dveh skupinah
> > >
> > > *       torek 7:30-9:45 v LRI3 in
> > > *       torek 13:15-15:30 v LRI1.
> > >
> > > Lp, ana :-)
> > >

--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to