sem za vis lpt.
Quoting Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]>: > A bi biu kdo da se vprasa ce se da razpisat izredn rok (pisn + ustn) za vis > pa oti? Da ne bomo poj vse junija na kupu mel. > > > > Lp, ana > > ---------------------------------------------------------------- VOLJADSL brez ISDN. Paketi ze od 6.290 SIT. Modem in namestitev 0 SIT. http://adsl.volja.net
