sem za vis
lpt.

Quoting Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]>:

> A bi biu kdo da se vprasa ce se da razpisat izredn rok (pisn + ustn) za vis
> pa oti? Da ne bomo poj vse junija na kupu mel.
>
>
>
> Lp, ana
>
>




----------------------------------------------------------------
VOLJADSL brez ISDN. Paketi ze od 6.290 SIT. Modem in namestitev 0 SIT.
http://adsl.volja.net


Reply via email to