Se opravičujem, moja napaka. Tisti, ki ste se vpisali po 16.27, se prosim 
vpišite še enkrat..

lp, simon 

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Marko Kotar
Sent: Monday, February 20, 2006 7:36 PM
To: FRIClist
Subject: RE: [Friclist] izredni rok ne dela vpisovanje

Zdi se mi da ne dela vpisovanje.
 Vsaj stevilke se ne ujemajo.
 Lahko preveris ce me je sprejel za teorijo?
 
 Marko Kotar

Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Èe mene uprašate so tele posamiène 
izjave popolnoma neproduktivne.

http://vrhovec.kicks-ass.net/fri/vis.php

Na koncu bom poslal rezultate tistemu, ki se bo odloèil pisati profesorju.

Lp, Simon

ps: èe se komu da, lahko objavi povezavo na forumu fri-info


Reply via email to