Se opravičujem, moja napaka. Tisti, ki ste se vpisali po 16.27, se prosim vpišite še enkrat..
lp, simon -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Marko Kotar Sent: Monday, February 20, 2006 7:36 PM To: FRIClist Subject: RE: [Friclist] izredni rok ne dela vpisovanje Zdi se mi da ne dela vpisovanje. Vsaj stevilke se ne ujemajo. Lahko preveris ce me je sprejel za teorijo? Marko Kotar Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Èe mene uprašate so tele posamiène izjave popolnoma neproduktivne. http://vrhovec.kicks-ass.net/fri/vis.php Na koncu bom poslal rezultate tistemu, ki se bo odloèil pisati profesorju. Lp, Simon ps: èe se komu da, lahko objavi povezavo na forumu fri-info
