Mitar Mon, 20 Feb 2006 15:17:58 -0800
Zdravo! > S tistimi vprašanji, ki naj bi nam jih posredoval Vilfan verjetno > ni bilo nič, ali pač?
Ne. Ocitno ni imel casa. Mitar