Ej, nej en iz druzga letnka tale link napise na tablo pr ksnih predavanjih pa vajah, da se še drugi letniki napisejo gor (k vidm da so se eni ze) :)
Lp, ana -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Simon Vrhovec Sent: Monday, February 20, 2006 12:28 PM To: 'FRIClist' Subject: RE: [Friclist] izredni rok Če mene uprašate so tele posamične izjave popolnoma neproduktivne. http://vrhovec.kicks-ass.net/fri/vis.php Na koncu bom poslal rezultate tistemu, ki se bo odločil pisati profesorju. Lp, Simon ps: če se komu da, lahko objavi povezavo na forumu fri-info
