Ej, nej en iz druzga letnka tale link napise na tablo pr ksnih predavanjih
pa vajah, da se še drugi letniki napisejo gor (k vidm da so se eni ze) :)

Lp, ana

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Simon
Vrhovec
Sent: Monday, February 20, 2006 12:28 PM
To: 'FRIClist'
Subject: RE: [Friclist] izredni rok

Če mene uprašate so tele posamične izjave popolnoma neproduktivne.

http://vrhovec.kicks-ass.net/fri/vis.php

Na koncu bom poslal rezultate tistemu, ki se bo odločil pisati profesorju.

Lp, Simon

ps: če se komu da, lahko objavi povezavo na forumu fri-info



Reply via email to