ja je mal problem to... saj so jutr avditorne pa se lahk tam zateži
On 2/21/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Ti mu kr napis :) > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of > Aleš > Sent: Tuesday, February 21, 2006 9:19 AM > To: 'FRIClist' > Subject: [Friclist] DT > > Ste kej vidli na kateri dan je prestavu vaje Možek? > > > > Prestavu jih je na četrtek 23.2.2006 od 8-10, kaj nimamo takrat že vaje za > MLS? > > > > Mu kej pišemo? > > > > Aleš > > >
