ja je mal problem to... saj so jutr avditorne pa se lahk tam zateži

On 2/21/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Ti mu kr napis :)
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
> Aleš
> Sent: Tuesday, February 21, 2006 9:19 AM
> To: 'FRIClist'
> Subject: [Friclist] DT
>
> Ste kej vidli na kateri dan je prestavu vaje Možek?
>
>
>
> Prestavu jih je na četrtek 23.2.2006 od 8-10, kaj nimamo takrat že vaje za
> MLS?
>
>
>
> Mu kej pišemo?
>
>
>
> Aleš
>
>
>

Reply via email to