Fora liste je bila ravno v tem, da se obravnavajo predmeti, ki se dotikajo
tretjega letnika. Že zdaj so bile konice, ko je prišlo po 60 mailov na dan.
Če je količinsko preveč nepomembnih informacij, zadeva postane neuporabna!

Namesto tega, raje naredi še eno ali dve listi.

Lp,


-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
Sent: Tuesday, February 21, 2006 3:51 PM
To: [email protected]
Subject: [Friclist] Ostali letniki

Zdravo!

Danes sem povabil se 2. in 4. letnike na mailing listo, ker se mi zdi,
da jih je kar nekaj ze na njej, pa naj bo to potem uradno. In tudi
precej stvari se pokriva, tako da je dobro, ce informacije dosezejo cim
sirsi krog ljudi, ker samo tako se bomo lahko kaj skupno dogovarjali.

1. letnike pa se moram ...


Mitar


Reply via email to