no ja.a.. glej fora te liste je predvsem komunikacija za tretji
letnik... poleg tega pa sta na voljo se e-student ter ye dolgo stojeci
in uveljavljen forum na fri-info...

osebno se mi zdi da je ta lista uporabna prav zaradi tega, ker nima
neke odvecne solate... ne smes pa kar tako vsega v en kos metat pa
jamrat pol... ce se je kaj za zmenit med vec letniki skupaj, se pac to
dogovori na enem izmed zgoraj omenjenih strani, ta lista pa je
namenjena samo eni generaciji - sploh pa ce se ne motim obstaja tudi
lista za drugi letnik pa tudi to listo lahko prebira kdorkoli - razno
smetenje iz vseh vetrov pa bi bilo samo nepregledno, pa imamo tudi ze
forume za ta namen ane...

On 2/23/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Zdravo!
>
> > Fora liste je bila ravno v tem, da se obravnavajo predmeti, ki se dotikajo
> > tretjega letnika. Že zdaj so bile konice, ko je prišlo po 60 mailov na
> dan.
> > Če je količinsko preveč nepomembnih informacij, zadeva postane neuporabna!
> >
> > Namesto tega, raje naredi še eno ali dve listi.
>
> Sem pricakoval nekaj takega. Da razlozim ...
>
> Ce nisi opazil, se nekateri predmeti prekrivajo z drugimi letniki in
> niso samo "nasi". In tudi visji letniki so tu. In meni se zdi, da ce so
> ze tu, se naj uradno ve, da so povabljeni in da ni s tem nic narobe. In
> da lahko tudi kaj napisejo. In uporabijo prednosti liste tudi za svoje
> potrebe.
>
> Problem pa je, da bi potem student moral biti na vecih listah (vseh, na
> katerih se o tem predmetu debatira), da bi izvedel vse informacije in da
> bi se lahko udelezeval v debatah in podobno. In to nikakor ni dobro, saj
> se informacije in znanje razbija naokoli. Tudi tezko se je dogovoriti
> glede stvari. Primer je recimo bil sedaj VIS dodatni rok. Ko se ne ve,
> kaj kateri letnik poskusa urediti.
>
> Zato je boljse, ce so vsi studentje dosegljivi na enem mestu. Tako imajo
> vsi nekaj od tega. Seveda je zaradi kolicine potem potreben vecji red.
> Recimo natancni subjecti tako postanejo skoraj nuja.
>
> Za same debate o snovi pred izpiti, pa se mi zdi, da se je ze pokazalo,
> da je E-Student zelo koristna stran za to. Veliko bolj kot mailing
> lista. Da samo spomnim na resevanje pred teorijo sistemov. In za razliko
> od mailing liste, so informacije tam tudi bolj urejene in enostavno
> dostopne tudi kasneje (drugo leto ...).
>
> http://www.e-student.si/index.php/Glavna_stran
>
> Mailing lista naj res sluzi za vsestransko mnozicno komunikacijo med
> vsemi studenti. Tako kot je tudi do sedaj. Le malo vec reda pri
> subjectih je potrebno (in saj vsi pametni odjemalci ze znajo zdruzevati
> e-maile po temah). Pri ucenju pa se je dobro vprasati, ce ne bi
> E-Student mogoce bil v konkretni situaciji bolj primeren.
>
> In tudi normalno je, da se stvari razvijajo naprej. Zacelo se je kot
> mala lista, nadaljuje kot malo vecja ... Evolucija je nekaj normalnega.
> In po moje je to korak naprej.
>
>
> Mitar
>
>

Reply via email to