a kdo ve kako je tukaj z vpisi ocen On 2/20/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Ne vem, brskal sem po fri-infotu pa sem videl da je nekdo danes napisal da > so gor, tko da pomoje od danes zjutraj. > > lp > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar > Sent: 20. februar 2006 10:00 > To: FRIClist > Subject: Re: [Friclist] vis-rezultati > > Zdravo! > > > SO objavljeni, ampak samo na strani od Vladota: > > http://vlado.fmf.uni-lj.si/vlado/VeSt/default.htm > > Kako dolgo pa so ze? > > > Mitar > > >
