a kdo ve kako je tukaj z vpisi ocen

On 2/20/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Ne vem, brskal sem po fri-infotu pa sem videl da je nekdo danes napisal da
> so gor, tko da pomoje od danes zjutraj.
>
> lp
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
> Sent: 20. februar 2006 10:00
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] vis-rezultati
>
> Zdravo!
>
> > SO objavljeni, ampak samo na strani od Vladota:
> > http://vlado.fmf.uni-lj.si/vlado/VeSt/default.htm
>
> Kako dolgo pa so ze?
>
>
> Mitar
>
>
>

Reply via email to