Zdravo!

> Pred kratkim se je govorilo o tem, da naj bi bilo na tej listi več
> letnikov FRIja ... No, potem bo nujno potrebno v Zadevo napisati za
> kateri letnik in katero smer se gre, kajti v nasprotnem primeru bo
> zavladala totalna zmeda!

Da, tudi jaz tako mislim. Naj subject cimbolj doloca naslovnike
sporocil, tako da zainterisirani to preberejo. To je tudi nasplosno
dobro delati na mailing listah, saj ce subject kaj pove, lahko
zainterisira bralce in ne preskocijo samo sporocila, saj je dejstvo, da
na zelo aktivnih listah ne berejo vsi vsega. A z nekaj reda se preprosto
uredi.


Mitar

Reply via email to