Zdravo!

> Zanima me ali mr. Busy aka Jaklic ze uspel komu vpisati oceno iz 2.
> izpitnega roka v e-student oz. index?
> Oziroma kdaj kani to storiti?

Meni jo je vpisal v e-student in potem sem sel do profesorja, da mi jo
je vpisal v indeks.

Saj visi na vratih ali v okolici vrat od profesorja seznam ocen 2. roka.
Mogoce te ni na njem?


Mitar

Reply via email to