Zdravo! > Zanima me ali mr. Busy aka Jaklic ze uspel komu vpisati oceno iz 2. > izpitnega roka v e-student oz. index? > Oziroma kdaj kani to storiti?
Meni jo je vpisal v e-student in potem sem sel do profesorja, da mi jo je vpisal v indeks. Saj visi na vratih ali v okolici vrat od profesorja seznam ocen 2. roka. Mogoce te ni na njem? Mitar
