Spoštovani! Zaradi velikega zanimanja in s tem povezanih težav s prostorom, se izpit začne v sredo ob 17:45 v PR02 namesto ob 18:15 v PR01.
Uroš Lotrič Da boste vedl :) LP, Domen
Spoštovani! Zaradi velikega zanimanja in s tem povezanih težav s prostorom, se izpit začne v sredo ob 17:45 v PR02 namesto ob 18:15 v PR01.
Uroš Lotrič Da boste vedl :) LP, Domen