Spoštovani!

Zaradi velikega zanimanja in s tem povezanih težav s prostorom, se izpit
začne v sredo ob 17:45 v PR02 namesto ob 18:15 v PR01.

Uroš Lotrič

Da boste vedl :)

LP, Domen

Reply via email to