Zaradi velikega zanimanja in težav s prostorom bo izpit v manjši
predavalnici? Svašta.

On 28/03/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>  Spoštovani!
>
> Zaradi velikega zanimanja in s tem povezanih težav s prostorom, se izpit
> začne v sredo ob 17:45 v PR02 namesto ob 18:15 v PR01.
>
> Uroš Lotrič
>
> Da boste vedl :)
>
> LP, Domen
>


--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to