Zaradi velikega zanimanja in težav s prostorom bo izpit v manjši predavalnici? Svašta.
On 28/03/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Spoštovani! > > Zaradi velikega zanimanja in s tem povezanih težav s prostorom, se izpit > začne v sredo ob 17:45 v PR02 namesto ob 18:15 v PR01. > > Uroš Lotrič > > Da boste vedl :) > > LP, Domen > -- lp, Domen Gostincar
