ne vem zakaj sploh posiljate smse v okviru glasovanj in nagradnih iger. Itak
je vse skup bullshit. Kdaj ste res zadeli kaj velkega na ta nacin. To je
eden od nacinov, kako iz mase ljudi izmolsti kup denarja. Jst tega apsolutno
ne podpiram in nikdar, ampak nikdar ne posiljam takih smsov. Zato nimam
taksnih problemov ala Zurnal :D

Smse raje posiljajte kaksni zenski, ker jih bo tako al tako bolj vesela. ane
No1. ;P

Ajde

On 3/30/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Number One pravi:
> > Mobitel ma na sploh polno lukenj. Moneto bi ti morali vklopit na
> zahtevo, ne pa po standardu.
> >
> > Mimogrede. Koliko vas dobiva taka ali drugacna "reklamna" sporocila.
> Recimo od Zurnala. Ta se tudi precej dobro zaracunavajo, kljub temu, da
> mobitelu ali zurnalu niste nikoli dali dovoljenja za posiljanje. Vi dobivate
> reklame in se placujete jim za to ;)
>
> No, tole sem jaz malo raziskoval. Zurnal se da odjaviti tako, da posljes
> sms na neko telefonsko stevilko in napises SMS "zurnal odjavi". Ce
> poklicas mobitelovo pomoc ti bodo ze znali povedati, kam moras poklicati
> oziroma kako se odjavi s tega. Fora zurnala in podobnih stvari pa je, da
> avtomatsko pades na njihovo listo, cim samo enkrat preko SMS-a sodelujes
> na kaksnih nagradnih igrah, glasovanjih, .... Seveda povsod pise (s
> fontom 1), da s tem soglasas, da te zurnal potem obvesca o dogodkih in
> da so zadeve placljive ... A ko glasujes oziroma posiljas SMS na te
> opombe itak nikoli nisi pozoren ...
>
> --
> Simon Striker
> Rusjanov trg 2
> 1000 Ljubljana      +38641473856
> Europe (Slovenia)
>
> E-mail: [EMAIL PROTECTED]
>
>

Reply via email to