Uf, če pa to ni blo tekmovanje iz plonkanja... :)
lp On 3/30/06, Bine Gorjanc <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Tole je krozilo po friclisti ze za prejsnji rok. Upam da pomaga (tako meni > kot tebi;)) > > Lp > > On 3/30/06, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > ma kdo kaksn posten plonkic za to sranje? po moznosti v el. obliki. vem > da > > mi je nekdo dons na faxu reku da je najdu ga na fri info, sam jst ga ne > > vidm > > nikjer :( > > Bi bil zelo hvalezen ce kdo kj poslje. > > > > lp ales > > > > >
