Uf, če pa to ni blo tekmovanje iz plonkanja... :)

lp


On 3/30/06, Bine Gorjanc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Tole je krozilo po friclisti ze za prejsnji rok. Upam da pomaga (tako meni
> kot tebi;))
>
> Lp
>
> On 3/30/06, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > ma kdo kaksn posten plonkic za to sranje? po moznosti v el. obliki. vem
> da
> > mi je nekdo dons na faxu reku da je najdu ga na fri info, sam jst ga ne
> > vidm
> > nikjer :(
> > Bi bil zelo hvalezen ce kdo kj poslje.
> >
> > lp ales
> >
>
>
>

Reply via email to