ja je blo kar intezivno ja... sam najbl smesno je pa blo da vsaj pr nas v p1
je raic vidu folk k so mel.. 100% vidu .. pa ni nc reku. pol k je pa
dragicevic prsu je pa stal pred prvo vrsto pa sam zmajeval z glavo k je
gledu :D
tko da ne vem kje je fora sam ... nam niso prevec tezil :)

lp

On 3/31/06, Andrej Spilak <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Uf, če pa to ni blo tekmovanje iz plonkanja... :)
>
>
> lp
>
>
> On 3/30/06, Bine Gorjanc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Tole je krozilo po friclisti ze za prejsnji rok. Upam da pomaga (tako
> meni
> > kot tebi;))
> >
> > Lp
> >
> > On 3/30/06, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >
> > > ma kdo kaksn posten plonkic za to sranje? po moznosti v el. obliki.
> vem
> > da
> > > mi je nekdo dons na faxu reku da je najdu ga na fri info, sam jst ga
> ne
> > > vidm
> > > nikjer :(
> > > Bi bil zelo hvalezen ce kdo kj poslje.
> > >
> > > lp ales
> > >
> >
> >
> >
>

Reply via email to