O BOG POMAGI!!! vsaj ksno nago babo bi notr prlepu..!!!! Pa kaksen racunalnicar pa si! :-)
Lp, Miha PS1: Pa brez zamere.. PS2: pa lep zakljucek praznikov vse, ko ze spam-am.. On 4/16/06, Robert Merič <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > zanimiva matematika! > > lp > Robert > >
