To je ze tema za forum, ker lahko zafilamo listo.

Drugac pa par zadev ma vlada totalno zgresenih. Ampak če grem na
demonstracijo, podprem ŠoU. Ni vredno mojega intelekta, da podpiram
organizacijo, ki zahteva brezplačni javni prevoz. Študentske servise naj
tudi čimprej ukinejo, ker se bo le tako lahko stabiliziralo gospodarstvo.
Študentom pa naj ponudijo davčno olajšavo tudi za honorarno delo.

Princip na katerega se je šou lotil reševanja in dialoga, spominja na način
hipijev. Vsi zakajeni, pa vse bi radi meli zastonj. No v sredo bo vecina
pijanih. :)



----
Hippies, hippies... they want to save the world but all they do is smoke pot
and play frisbee!



-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar
Sent: Sunday, April 16, 2006 9:23 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] Razlaga studentskih zahtev

Zdravo!

> Sem prebral zapisano in nekako ne razumem, zakaj se je med študenti
> začel širiti slab glas o 'črni sredi' ?

Zato zaradi slabega imena, ki ga nosi studentska organizacija, studentje
privzamejo, da gre le za koristi tistih, ki se s tem ukvarjajo.

Zato se mi zdi dobro, da si preberejo in sami ugotovijo ali je tudi
tokrat tako ali pa vseeno gre tudi za njihove pravice in je studentska
organizacija v tem primeru v vlogi organa, ki zastopa studente.


Mitar


Reply via email to