To je ze tema za forum, ker lahko zafilamo listo. Drugac pa par zadev ma vlada totalno zgresenih. Ampak če grem na demonstracijo, podprem ŠoU. Ni vredno mojega intelekta, da podpiram organizacijo, ki zahteva brezplačni javni prevoz. Študentske servise naj tudi čimprej ukinejo, ker se bo le tako lahko stabiliziralo gospodarstvo. Študentom pa naj ponudijo davčno olajšavo tudi za honorarno delo.
Princip na katerega se je šou lotil reševanja in dialoga, spominja na način hipijev. Vsi zakajeni, pa vse bi radi meli zastonj. No v sredo bo vecina pijanih. :) ---- Hippies, hippies... they want to save the world but all they do is smoke pot and play frisbee! -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Mitar Sent: Sunday, April 16, 2006 9:23 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] Razlaga studentskih zahtev Zdravo! > Sem prebral zapisano in nekako ne razumem, zakaj se je med študenti > začel širiti slab glas o 'črni sredi' ? Zato zaradi slabega imena, ki ga nosi studentska organizacija, studentje privzamejo, da gre le za koristi tistih, ki se s tem ukvarjajo. Zato se mi zdi dobro, da si preberejo in sami ugotovijo ali je tudi tokrat tako ali pa vseeno gre tudi za njihove pravice in je studentska organizacija v tem primeru v vlogi organa, ki zastopa studente. Mitar
