Jest sem kupil pred 14 meseci Prestigio Nobile in sem zadovoljen z njim - edino USB porte sem skuril z digitalcem, vendar glede garancije ni bilo problema - je pooblaščen servis v Ljubljani in poštimal so v enem dnevu.
Lp Matej -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of [EMAIL PROTECTED] Sent: Tuesday, April 18, 2006 5:12 PM To: [email protected] Subject: [Friclist] nakup prenosnika Zdravo, po Murphyevem zakonu mi je čez praznike crknil računalnik in na hitro potrebujem novega. Kupujem prenosnik do recimo 300k (+- 20k)....vem pa da je med vami veliko lastnikov različnih znamk in modelov, zato se obračam na vas s prošnjo da mi pomagate pri izbiri. Zanima me predvsem Centrino tehnologija, čim boljši zaslon (1280*800 in boljše), spodobna avtonomija in pa "znamka" (mišljeno kot nič problemov z garancijo in morebitnimi servisi)...če se da pa še kakšn špil gor pognati toliko bolše :) Kakršnikoli relevantni komentarji nadvse zaželjeni! lp, Pater
