Jest sem kupil pred 14 meseci Prestigio Nobile in sem zadovoljen z njim -
edino USB porte sem skuril z digitalcem, vendar glede garancije ni bilo
problema - je pooblaščen servis v Ljubljani in poštimal so v  enem dnevu.


Lp Matej



-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
[EMAIL PROTECTED]
Sent: Tuesday, April 18, 2006 5:12 PM
To: [email protected]
Subject: [Friclist] nakup prenosnika

Zdravo, 
 
po Murphyevem zakonu mi je čez praznike crknil računalnik in na hitro
potrebujem 
novega. 
Kupujem prenosnik do recimo 300k (+- 20k)....vem pa da je med vami veliko 
lastnikov različnih znamk in modelov, zato se obračam na vas s prošnjo da mi

pomagate pri izbiri. 
Zanima me predvsem Centrino tehnologija, čim boljši zaslon (1280*800 in
boljše), 
spodobna avtonomija in pa "znamka" (mišljeno kot nič problemov z garancijo
in 
morebitnimi servisi)...če se da pa še kakšn špil gor pognati toliko bolše :)

 
Kakršnikoli relevantni komentarji nadvse zaželjeni! 
 
lp, 
Pater 





Reply via email to