Jaz imam tudi Prestigio Nobile 1590. Zaenkrat se brez vecjih problemov. Tezava je baterija ki zdrzi samo 2 uri pa se tipkovnico bom mogu reklamirat, ker ni dobro vpeta. Drugace pa je resolucija 1650x1050, procesor je centrino, grafika pa R x700 128MB.
On 4/18/06, Matej Poklukar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Jest sem kupil pred 14 meseci Prestigio Nobile in sem zadovoljen z njim - > edino USB porte sem skuril z digitalcem, vendar glede garancije ni bilo > problema - je pooblaščen servis v Ljubljani in poštimal so v enem dnevu. > > > Lp Matej > > > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of > [EMAIL PROTECTED] > Sent: Tuesday, April 18, 2006 5:12 PM > To: [email protected] > Subject: [Friclist] nakup prenosnika > > Zdravo, > > po Murphyevem zakonu mi je čez praznike crknil računalnik in na hitro > potrebujem > novega. > Kupujem prenosnik do recimo 300k (+- 20k)....vem pa da je med vami veliko > lastnikov različnih znamk in modelov, zato se obračam na vas s prošnjo da > mi > > pomagate pri izbiri. > Zanima me predvsem Centrino tehnologija, čim boljši zaslon (1280*800 in > boljše), > spodobna avtonomija in pa "znamka" (mišljeno kot nič problemov z garancijo > in > morebitnimi servisi)...če se da pa še kakšn špil gor pognati toliko bolše > :) > > > Kakršnikoli relevantni komentarji nadvse zaželjeni! > > lp, > Pater > > > > > >
