Jaz imam tudi Prestigio Nobile 1590. Zaenkrat se brez vecjih problemov.
Tezava je baterija ki zdrzi samo 2 uri pa se tipkovnico bom mogu reklamirat,
ker ni dobro vpeta. Drugace pa je resolucija 1650x1050, procesor je
centrino, grafika pa R x700 128MB.

On 4/18/06, Matej Poklukar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Jest sem kupil pred 14 meseci Prestigio Nobile in sem zadovoljen z njim -
> edino USB porte sem skuril z digitalcem, vendar glede garancije ni bilo
> problema - je pooblaščen servis v Ljubljani in poštimal so v  enem dnevu.
>
>
> Lp Matej
>
>
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
> [EMAIL PROTECTED]
> Sent: Tuesday, April 18, 2006 5:12 PM
> To: [email protected]
> Subject: [Friclist] nakup prenosnika
>
> Zdravo,
>
> po Murphyevem zakonu mi je čez praznike crknil računalnik in na hitro
> potrebujem
> novega.
> Kupujem prenosnik do recimo 300k (+- 20k)....vem pa da je med vami veliko
> lastnikov različnih znamk in modelov, zato se obračam na vas s prošnjo da
> mi
>
> pomagate pri izbiri.
> Zanima me predvsem Centrino tehnologija, čim boljši zaslon (1280*800 in
> boljše),
> spodobna avtonomija in pa "znamka" (mišljeno kot nič problemov z garancijo
> in
> morebitnimi servisi)...če se da pa še kakšn špil gor pognati toliko bolše
> :)
>
>
> Kakršnikoli relevantni komentarji nadvse zaželjeni!
>
> lp,
> Pater
>
>
>
>
>
>

Reply via email to