nietka Thu, 20 Apr 2006 15:56:19 -0700
Jah, tole vase besedicenje mi ne pomaga kaj dosti ;) Hvala vseeno za odgovore.
Torej nihce ni imel te naloge oz. je nima? LP Dunja