Ma vi Grabec nimate ustnega, sem je ze vasa punca pri meni oglasila, sva
mela oralni izpit...



-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Domen
Grabec
Sent: 2. maj 2006 23:03
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] TS ogledi

Hehe a zdej boš pa po listi pisow aa!!?!! Mi te pa mailamo že 1 tedn! Da se
mi nalimaš ju3 na faxu da nam daš prašanja od ustnga...

LP, d0M3n

On 5/2/06, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Me je kdo klical?
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
> Of Domen Grabec
> Sent: 2. maj 2006 21:29
> To: FRIClist
> Subject: [Friclist] TS ogledi
>
> evo citiram Danija:
>
> >Zivjo,
> >
> >Kolegi Mahkovcu sem narocil naj vam posreduje datum 25.4. ob  17:00 na
> Institutu Jozef Stefan, pa se nihce ni oglasil. Lahko se zmenimo za novi
> datum in sicer naslednji torek 9.5. >ob 17:00 v avli Fakultete.
> >
> >Kaksen je urnik kolege Mahkovca in kako priti do njega pa res ne vem. Zal
> Vam ne znam pomagati.
> >
> >Lep pozdrav,
> >
> >Dani Juricic
>
> Če bo poslav kakšno novo informacijo sporočim...
>
> LP, Domen
>
>
>


Reply via email to