Se nebi vidva to privat zmenla :) On 5/2/06, Tine <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ma vi Grabec nimate ustnega, sem je ze vasa punca pri meni oglasila, sva mela oralni izpit... -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Domen Grabec Sent: 2. maj 2006 23:03 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] TS ogledi Hehe a zdej boš pa po listi pisow aa!!?!! Mi te pa mailamo že 1 tedn! Da se mi nalimaš ju3 na faxu da nam daš prašanja od ustnga... LP, d0M3n On 5/2/06, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Me je kdo klical? > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf > Of Domen Grabec > Sent: 2. maj 2006 21:29 > To: FRIClist > Subject: [Friclist] TS ogledi > > evo citiram Danija: > > >Zivjo, > > > >Kolegi Mahkovcu sem narocil naj vam posreduje datum 25.4. ob 17:00 na > Institutu Jozef Stefan, pa se nihce ni oglasil. Lahko se zmenimo za novi > datum in sicer naslednji torek 9.5. >ob 17:00 v avli Fakultete. > > > >Kaksen je urnik kolege Mahkovca in kako priti do njega pa res ne vem. Zal > Vam ne znam pomagati. > > > >Lep pozdrav, > > > >Dani Juricic > > Če bo poslav kakšno novo informacijo sporočim... > > LP, Domen > > >
