Alen Loncaric Thu, 04 May 2006 04:21:48 -0700
ka pa je point seminarske, ker jst to spravim v 4 entitete ???
l.p. a pravi:
re a kdo dela drugo seminarsko za PB v cem drugem kot v Oracle DB-ju? lp.