Pri firmi kjer predavam www.kompas-xnet.si <http://www.kompas-xnet.si/> , iscemo predavatelje (developerske).
Torej ce se kdo pocuti domacega v .NET okolju, zna kej povedat o Visual Studiu .NET pa pozna VB.NET ali C# in bi rad zaslužil 4000 sit/h nej se mi javi. Predvsem bi pa rabil ljudi z znanjem c# ali vb.net, ki jih zanimajo prihajajoče tehnologije (VS.NET Orca, WinFX, Avalon, Windows Vista) in ze obstojece stvari kot so recimo MS SQL 2005, VS.NET 2005.... Predavateljsko delo je zlo poucno, ful se naucis, firma ti placa vse izobrazevanje in certifikate, ki jih rabis za delo. Zasluzek tud ni svoh, ce imas enotedenski tecaj po 8 ur vsak dan je to 160 jurjev v enem tednu, kar pa ni slabo ce predavas recimo tecaj beginning vb.net, k ti se skripte ni treba pogledat. Drugace pa so za vsak MS-jev tecaj pripravljene kar obsezne skripte, ki si jo preberes, sprobas example pa odpredavas naslednji dan na tecaju. Trenutno sva na firmi 2 predavatelja, ki se ukvarjava z razvojem programske opreme in ker delam jest zraven se fax in mam tezko vec kot eno predavanje na mesec, me je sefica prosila da nardim mal reklame. lp
