Tole mi je vceraj napisal:
--
Ufff, sranje, ker mam tlele ful guzvo. Dans je edina sansa da me dobis
(do vecera), jutri sem pa cel dan v sluzbi, pol grem pa v tujino cez
vikend. Sem pa naredil ene 4 kopije, tako da se 3 krozijo okoli. Ce
nisi na nasi mailing listi, potem lahko jaz tam vprasam ker imam
kolege ki imajo te tri kopije. Ne boma pa imel casa stvar pretipkati
(to bom delal cez vikend pa se takrat me ne bo tuki...)
--

A ma kdo kako kopijo?

A je se kaksna lista v igri?

LP,
Matjaz

On Thursday 04 May 2006 23:10, Domen Grabec wrote:
> Ola!
> A kdo mogoče pozna Mateja Gutmana? Fora je da smo se zmenl da nam Mahkovic
> da ustna prasanja za TS in očitno je to Matej takrat slisal in jih je šel
> on iskat. Mahkovic nas je napotil k Mateju in ker je izpit že v ponedeljek,
> bi blo dobr da bi mi to do jutri mel. Tko da če kdo pozna Mateja, bi blo
> lepo če mu reče, če lahko mal pohiti :)
>
> LP, Domen

Reply via email to