Matej Poklukar Thu, 04 May 2006 15:58:28 -0700
Živjo!
Če koga zanima poučevanje worda in excela, naj mi prosim javi. Plačilo na uro je 2200 SIT, tečaj pa je začetni. Z delom se začne naslednji teden, obseg pa je 40 ur. Kontakt: [EMAIL PROTECTED] Lp Matej