re

On Wed, 2006-05-10 at 15:08 +0200, Marko P. wrote:
> Men je super kako uspejo prodati muda pod bubrege.

Jah, meni je bolj cudno kaksen deal je bil vzadaj, ker firma, ki je to
skup naredila ne velja ravno za poceni zadevo in po drugi strani
poslusamo, kako fakulteta nima denarja itd ..


> Kaksna fuckin aplikacija za spletno stran od faxa.... :roll: 

taka, ki ima dober koncept, zadeve ki so vzadaj .. samo ima trenutno se
nekaj izvedbenih problemov .. ampak gre na bolje.

a.

-- 
BOFH excuse #96:

Vendor no longer supports the product

Attachment: signature.asc
Description: This is a digitally signed message part

Attachment: smime.p7s
Description: S/MIME cryptographic signature

Reply via email to