re On Wed, 2006-05-10 at 15:08 +0200, Marko P. wrote: > Men je super kako uspejo prodati muda pod bubrege.
Jah, meni je bolj cudno kaksen deal je bil vzadaj, ker firma, ki je to skup naredila ne velja ravno za poceni zadevo in po drugi strani poslusamo, kako fakulteta nima denarja itd .. > Kaksna fuckin aplikacija za spletno stran od faxa.... :roll: taka, ki ima dober koncept, zadeve ki so vzadaj .. samo ima trenutno se nekaj izvedbenih problemov .. ampak gre na bolje. a. -- BOFH excuse #96: Vendor no longer supports the product
signature.asc
Description: This is a digitally signed message part
smime.p7s
Description: S/MIME cryptographic signature
