pisda sam mas prou hehe, grem rajs na en pir :)

LP,
_________________
Aleš Rosina, MCP
www.obmocje51.net


On 10.5.2006, at 20:12, Ales Ucman wrote:

Ma dej Rosina ne hamlej!!LOOL




Reply via email to