pisda sam mas prou hehe, grem rajs na en pir :)
LP, _________________ Aleš Rosina, MCP www.obmocje51.net On 10.5.2006, at 20:12, Ales Ucman wrote:
Ma dej Rosina ne hamlej!!LOOL
pisda sam mas prou hehe, grem rajs na en pir :)
LP, _________________ Aleš Rosina, MCP www.obmocje51.net On 10.5.2006, at 20:12, Ales Ucman wrote:
Ma dej Rosina ne hamlej!!LOOL