26? to je petek?
hmm...fino, fino..pol pa bobna pograbmo pa ma da nam da vsaj za rundo nekje, lahk pa tud skp kolokvije popravmo ;)

ok, nism tko navdusen kot zgleda...res bi dal lahk prej!

----- Original Message ----- From: "Domen Grabec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Monday, May 15, 2006 10:39 AM
Subject: Re: [Friclist] Kombinatorika 2 kolokvij


Sam res a ne... Lahko bi ga dal namest vaj da ne bi bla taka pozna ura...

LP, Domen

On 5/13/06, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Ce ste dobili obvestilo ste videli da bo kolokvij¸26. maja, ob 20h.  Super
ura namrec! A ni bilo receno da bo kolokvij namesto vaj v cetrtek al kdaj
so
ze?



Lp



Tine




Reply via email to