Kam pa nej gremo? Ce nisi opazil, smo nazadnje nafilal P1 in se par ducat folka je bilo v P15...
On 15/05/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Sam res a ne... Lahko bi ga dal namest vaj da ne bi bla taka pozna ura... LP, Domen
-- lp, Domen Gostincar
