On Thu, 2006-05-18 at 19:19 +0200, Igor Gorjanc wrote:
> jaz zapiske imam. ne sicer od letos. so pa z lepo pisavo napisan.

je mozno to spravit v elektronsko/digitalno obliko?

a.
-- 
BOFH excuse #161:

monitor VLF leakage


Reply via email to