tega je precej.  če računaš 1 MB/stran A4, ti znese hu hu hu MB.
lahko tudi skopiram in pošljem po pošti.

----- Original Message ----- From: "a" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Thursday, May 18, 2006 7:23 PM
Subject: Re: [Friclist] Zapiski za ARS1


On Thu, 2006-05-18 at 19:19 +0200, Igor Gorjanc wrote:
jaz zapiske imam. ne sicer od letos. so pa z lepo pisavo napisan.

je mozno to spravit v elektronsko/digitalno obliko?

a.
--
BOFH excuse #161:

monitor VLF leakage





Reply via email to