tega je precej. če računaš 1 MB/stran A4, ti znese hu hu hu MB. lahko tudi skopiram in pošljem po pošti.
----- Original Message ----- From: "a" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]> Sent: Thursday, May 18, 2006 7:23 PM Subject: Re: [Friclist] Zapiski za ARS1
On Thu, 2006-05-18 at 19:19 +0200, Igor Gorjanc wrote:jaz zapiske imam. ne sicer od letos. so pa z lepo pisavo napisan.je mozno to spravit v elektronsko/digitalno obliko? a. -- BOFH excuse #161: monitor VLF leakage
