Petek.

On 5/18/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Na vajah in predavanjih sem se vedno bil! Nam je blo receno da bo
kolokvij 30.5 na vajah!
To zdaj pa ne vem kdo je dolocu, na nasih vajah (cet 10-11) sigurno ne!


Reply via email to