Petek. On 5/18/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Na vajah in predavanjih sem se vedno bil! Nam je blo receno da bo kolokvij 30.5 na vajah! To zdaj pa ne vem kdo je dolocu, na nasih vajah (cet 10-11) sigurno ne!
Petek. On 5/18/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Na vajah in predavanjih sem se vedno bil! Nam je blo receno da bo kolokvij 30.5 na vajah! To zdaj pa ne vem kdo je dolocu, na nasih vajah (cet 10-11) sigurno ne!