Glas za četrtek.


On Fri, 19 May 2006 14:30:46 +0200, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Petek.

On 5/18/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Na vajah in predavanjih sem se vedno bil! Nam je blo receno da bo
kolokvij 30.5 na vajah!
To zdaj pa ne vem kdo je dolocu, na nasih vajah (cet 10-11) sigurno ne!





Reply via email to