Trenutno je 20 ljudi za to da je kolokvij v cetrtek in 12 za to da je v
petek

Na listo je prijavljenih 200 ljudi, termin in vse bo objavljeno na strani od
predmeta tako da ne vidim problema.

On 5/21/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Tudi ce je vecina za cetrtek. Si predstavljas, da prides na kolokvij v
petek
in zves da je bil vceraj. To ni prav lepo do tistih, ki niso prijavljeni
na
to listo. vseeno upam da je takih zelo malo.

Meni je vseeno, ceprav se bolj nagibam k petku. Dajte se zeenkrat zmenit
oz.
nehajte se o tem pregovarjati, ker nikamor ne pride!!!

Lahko noc - jutr je ponedelk!

On 5/21/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Eden se ni spomnu, ampak se vedno vodi vecina za cetrtek. Res ne znate
do
> 50
> prestet ??
>
> On 3/22/06, Jure Polutnik <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Koncno ena pametna.
> > Zdej pa ze nehite spamat pa rajs nej on ko je najbolj zagret naredi
eno
> > online anketo pa bo, ce ze hocete met demokracijo.
> > Prokleti kekci. Pizda, nekateri se vedete kot neki veleumi okrog
katerih
> > se svet vrti in mislite da ste nekaj posebnega ce ste na tem faksu in
> znate
> > eno for zanko napisat.
> >
> > Pa lep pozdrav.
> >
> > -----Original Message-----
> > From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:
> > [EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Eva
> > Verstovšek
> > Sent: Sunday, May 21, 2006 9:58 PM
> > To: FRIClist
> > Subject: RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij
> >
> > Vi ste res nori...en se namrdne, da mu petek ni všeè,
> > ker je paè petek in zdej hoète zato kolokvij prestavt.
> > Kot je Matej napisu...verjetno se folk ne oglaša tud
> > zarad tega ker sploh ne ve za vašo idejo o prestavitvi
> > kolokvija in se pripravlja na petek!!!
> >
> > Ne vem zakaj morte res èist vsak kolokvij k smo ga
> > letos pisal prestavt. Datumi se postavijo, da se jih
> > držimo, ne pa da si zmišljujemo. Enim èetrtek ali pa
> > kateri drugi datum ne ustreza, ker imajo na faxu
> > milijon ostalih stvari in bi jim(nam) petek najbolj
> > ustrezal, pa èeprav je to petek in še zveèer. Ker pa
> > enim ni všeè pisat v petek, da bodo revèki šli prej
> > domov, naj bi se pa kolokvij prestavil. Pa kaj vam ni
> > jasno?!?!?!
> >
> > Puste tko kt je in ne drezajte v stvari, ki so zato,
> > da se jih držite!!!!
> >
> >
> > Send instant messages to your online friends
> http://uk.messenger.yahoo.com
> >
> >
> >
> >
>

Reply via email to