Ne bom več zgubljav besed.

LP

On 3/22/06, Jure Polutnik <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Aha torej je celih 32 ljudi glasoval. Kombinatoriko nas pa pise 100+.
Torej se vecina strinja z originalnim datumom, to je petek.
lp

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:
[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Miha
Sinkovec
Sent: Sunday, May 21, 2006 10:30 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij

Trenutno je 20 ljudi za to da je kolokvij v cetrtek in 12 za to da je v
petek

Na listo je prijavljenih 200 ljudi, termin in vse bo objavljeno na strani
od
predmeta tako da ne vidim problema.

On 5/21/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Tudi ce je vecina za cetrtek. Si predstavljas, da prides na kolokvij v
> petek
> in zves da je bil vceraj. To ni prav lepo do tistih, ki niso prijavljeni
> na
> to listo. vseeno upam da je takih zelo malo.
>
> Meni je vseeno, ceprav se bolj nagibam k petku. Dajte se zeenkrat zmenit
> oz.
> nehajte se o tem pregovarjati, ker nikamor ne pride!!!
>
> Lahko noc - jutr je ponedelk!
>
> On 5/21/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Eden se ni spomnu, ampak se vedno vodi vecina za cetrtek. Res ne znate
> do
> > 50
> > prestet ??
> >
> > On 3/22/06, Jure Polutnik <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >
> > > Koncno ena pametna.
> > > Zdej pa ze nehite spamat pa rajs nej on ko je najbolj zagret naredi
> eno
> > > online anketo pa bo, ce ze hocete met demokracijo.
> > > Prokleti kekci. Pizda, nekateri se vedete kot neki veleumi okrog
> katerih
> > > se svet vrti in mislite da ste nekaj posebnega ce ste na tem faksu
in
> > znate
> > > eno for zanko napisat.
> > >
> > > Pa lep pozdrav.
> > >
> > > -----Original Message-----
> > > From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:
> > > [EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Eva
> > > Verstovšek
> > > Sent: Sunday, May 21, 2006 9:58 PM
> > > To: FRIClist
> > > Subject: RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij
> > >
> > > Vi ste res nori...en se namrdne, da mu petek ni všeè,
> > > ker je paè petek in zdej hoète zato kolokvij prestavt.
> > > Kot je Matej napisu...verjetno se folk ne oglaša tud
> > > zarad tega ker sploh ne ve za vašo idejo o prestavitvi
> > > kolokvija in se pripravlja na petek!!!
> > >
> > > Ne vem zakaj morte res èist vsak kolokvij k smo ga
> > > letos pisal prestavt. Datumi se postavijo, da se jih
> > > držimo, ne pa da si zmišljujemo. Enim èetrtek ali pa
> > > kateri drugi datum ne ustreza, ker imajo na faxu
> > > milijon ostalih stvari in bi jim(nam) petek najbolj
> > > ustrezal, pa èeprav je to petek in še zveèer. Ker pa
> > > enim ni všeè pisat v petek, da bodo revèki šli prej
> > > domov, naj bi se pa kolokvij prestavil. Pa kaj vam ni
> > > jasno?!?!?!
> > >
> > > Puste tko kt je in ne drezajte v stvari, ki so zato,
> > > da se jih držite!!!!
> > >
> > >
> > > Send instant messages to your online friends
> > http://uk.messenger.yahoo.com
> > >
> > >
> > >
> > >
> >
>



Reply via email to