Živjo!
Ima morda kdo možnost zrihtat strežnik za radijsko postajo, ker jaz imam namreč mal prešvoh linijo. Če bi mel kdo možnost zrihtat bi blo fino. Vrtela se bi pa res dobra glasba. Vrtel bi pa jaz pa še en moj kolega. Server je pa vseen kakšen je (Shoutcast, IceCast..) lp Robert
