Živjo!

Ima morda kdo možnost zrihtat strežnik za radijsko postajo, ker jaz imam
namreč mal prešvoh linijo. Če bi mel kdo možnost zrihtat bi blo fino. Vrtela
se bi pa res dobra glasba. Vrtel bi pa jaz pa še en moj kolega. 

Server je pa vseen kakšen je (Shoutcast, IceCast..)


lp
Robert

Reply via email to