Ja, res bi blo dobr vedet, kaj mamo lohk s sabo. Ka snovi je kr precej za na
pamet znat, sam ce mamo pa list lohk, bodo pa najbrz precej težke naloge. Ce
kdo ve naj sporoci, da se ne bom slucajnu kej prevec na pamet ucil ;)

On 5/24/06, ... <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Bo na kolokviju spet dovoljeno imeti list s formulami, poleg
tistega, ki smo ga lahko imeli na 1. kolokviju?

Lp
Rok


----- Original Message -----
From: "Valentin Iljaž" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Tuesday, May 23, 2006 7:44 PM
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika naloge za kolokvij


>A kdo slucajn ve, kaj od teorije bo na kolokviju?
>
> lp, val
>
> 2006/5/23, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]>:
>>
>> Ce se kdo ni vidu, na strani spet pise neki novga :-):
>>
>> 2. kolokvij bo v petek, 26. maja, ob 20h. Razporeditev po predavalnicah
>> bo
>> javljena kasneje.
>>
>> Na kolokviju bosta dve vprašanji iz teorije in dve praktični nalogi.
>> Praktični nalogi bosta iz poglavij rekurzivne enačbe in trdnjavski
>> polinomi.
>> Teoretični nalogi bosta iz Ramseyjeve teorije in Polyjeve teorije
>> (pravazaprav naloga iz Polyjeve teorije bo računska)
>>
>> Nakaj nalog z rešitvami za pripravo na kolokvij je tule
>> <
http://ucilnica.fmf.uni-lj.si/file.php?file=/64/vaje/komb_kol2_vaje.pdf>
>> .
>> (Zadnjo nalogo bomo rešili na vajah v četrtek.)
>>
>>
>>
>>
>



Reply via email to