re On Sat, 2006-05-27 at 17:28 +0200, Alen Loncaric wrote: > Jst tud za sam ni treba da je na sred junija lahk je tik pred rokom to > bi blo super!
pa dejmo drugace vprasanje postavit, a bo komu uspelo narediti do roka oz. ali je kdo ze naredil zadevo do konca?? lp, a. -- BOFH excuse #79: Look, buddy: Windows 3.1 IS A General Protection Fault.
