Hmm ne bo ratal prevec dela pa se vp in ars sta tu :) -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of a Sent: Saturday, May 27, 2006 8:13 PM To: FRIClist Subject: RE: [Friclist] IS-2.seminarska
re On Sat, 2006-05-27 at 17:28 +0200, Alen Loncaric wrote: > Jst tud za sam ni treba da je na sred junija lahk je tik pred rokom to > bi blo super! pa dejmo drugace vprasanje postavit, a bo komu uspelo narediti do roka oz. ali je kdo ze naredil zadevo do konca?? lp, a. -- BOFH excuse #79: Look, buddy: Windows 3.1 IS A General Protection Fault.
