Hmm ne bo ratal prevec dela pa se vp in ars sta tu :)

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of a
Sent: Saturday, May 27, 2006 8:13 PM
To: FRIClist
Subject: RE: [Friclist] IS-2.seminarska

re

On Sat, 2006-05-27 at 17:28 +0200, Alen Loncaric wrote:
> Jst tud za sam ni treba da je na sred junija lahk je tik pred rokom to
> bi blo super! 

pa dejmo drugace vprasanje postavit, a bo komu uspelo narediti do roka
oz. ali je kdo ze naredil zadevo do konca??

lp,
 a.

-- 
BOFH excuse #79:

Look, buddy:  Windows 3.1 IS A General Protection Fault.



Reply via email to