Verjetno vse od mosfetov naprej. Zelo verjetno bo ena naloga tipa
"realiziraj dano funkcijo v cmos tehnologiji" (kot smo delali na
zadnjih vajah, imas tudi v predlogah na netu). Ena naloga bo baje
teoreticno vprasanje, za ostalo pa ne vem.

On 28/05/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Katere teme pridejo v postev za ta kolokvij?
A je Mozek spet kej namignu kaksne naloge bodo?

LP
Mitja



--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to