Verjetno vse od mosfetov naprej. Zelo verjetno bo ena naloga tipa "realiziraj dano funkcijo v cmos tehnologiji" (kot smo delali na zadnjih vajah, imas tudi v predlogah na netu). Ena naloga bo baje teoreticno vprasanje, za ostalo pa ne vem.
On 28/05/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Katere teme pridejo v postev za ta kolokvij? A je Mozek spet kej namignu kaksne naloge bodo? LP Mitja
-- lp, Domen Gostincar
